Apdovanojimas gimnazijai

2020 metais Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija dalyvavo Mokyklų edukacinių erdvių konkurse, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas.

Gimnazijos edukacinės erdvės

2020 m. spalio 15 d.  gimnazija apdovanota už racionalų vidaus edukacinių erdvių kūrimą. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie edukacinių erdvių kūrimo už kūrybiškumą, idėjas, jų realizavimą!