Švento Popiežiaus Jono Pauliaus II diena Šalčininkuose

Vykdant projektą „Sekant šv. Jono Pauliaus II pavyzdžiu“ Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos jaunimas organizavo susitikimą, kuriuo buvo siekiama ugdyti pilietiškumą, toleranciją įvairaus amžiaus atstovams ir socialinius įgūdžius remiantys šventojo Jono Pauliaus II biografija.

Pirmoje dalyje susirinkusieji dalyvavo protmūšyje, kuriuo metu buvo pakartoti svarbiausi Jono Pauliaus II biografijos įvykiai. 16 laimingųjų, kurie surinko daugiausiai taškų, gavo prizus: power bankus, ausines ir garso kolonėles, kurios buvo įsigytos Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos jaunimo projektų konkurso lėšomis.

Antrojoje dalyje dalyviai pasinėrė į dainų ir apmąstymų vakaronę, kurios priminė vertingiausius Popiežiaus patarimus ir kelrodžius.

Susitikimas baigėsi vaišėmis, kurių metu galima buvo bendrauti ir užmegzti naujas draugystes, kadangi, pasak Šventąjį Joną Paulių II, “jaunystė – tai laikas, kai žmogus jaučia didžiausią priėmimo ir palaikymo poreikį, kai jis labiausiai trokšta būti išklausytas ir mylimas”.

8 SDH draugovės draugovininkė Gabriela Mockutė