Susitarimas dėl bendradarbiavimo tarp Lenkijos, Lietuvos ir Prancūzijos

Gegužės 31 d., Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose buvo pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo tarp Zespoł Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju, Lenkija, vadovaujamo direktoriaus P. Jerzy Maduzia, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos, vadovaujamos direktorės P. Irenos Volskos ir Sacré-Coeur High School Tourcoing, Prancūzija, vadovaujamo direktoriaus P. Bertrand van Nedervelde.

Partnerystės susitarimas grindžiamas mokyklų noru gilinti tarpusavio santykius ir, remiantis pasirašyta sutartimi, nuolat plėsti bendradarbiavimo mastą.

Pasirašius sutartį, svečiai kartu su mokytojų iš Prancūzijos delegacija atvyko į mūsų gimnaziją. Čia svečiams dainavo ir šoko gimnazijos ansamblis „Solczanka“. Ansambliui buvo garbė dainuoti ir šokti svečiams.

Gimnazijos vadovė P. Irena Volska papasakojo svečiams apie mūsų mokyklą. Po koncerto svečiai pasivaikščiojo po gimnaziją.