„TAPK PILOTU“

„Tapk pilotu“ – pirmas ir vienintelis karjeros aviacijoje projektas Lietuvoje, kurio tikslas – padėti jaunimui įgyti piloto profesiją suteikiant galimybę gauti finansinį sprendimą studijoms.

2019 m birželio 6 d. GIIb, GIIIa, GIIIb klasių moksleiviai vyko į aviacinį edukacinį užsiėmimą  „Tapk pilotu“.  Užsiėmimo metu moksleivius supažindino su  „BAA Training“ – viena didžiausių aviacijos akademijų Šiaurės Europoje, su reikalavimais norint tapti pilotu, su galimomis karjeros galimybėmis ne tik vaikinams bet ir merginoms.

Taip pat užsiėmimo metu moksleiviai galėjo išbandyti lėktuvo durų simuliatorių, apžiūrėti ugnies ir dūmų simuliatorių. Tačiau didžiausią įspūdį mokiniams paliko Boeing 737 ir Airbus A320 skrydžių simuliatoriai.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Natalija Šiškovskaja