LDK Gedimino štabo batalione atvirų durų diena

Ketvirtadienį Lietuvos didžiojo kunigaikščio (LDK) Gedimino štabo batalione vyko atvirų durų diena, kurios metu mūsų gimnazijos mokiniai susipažino su kariško gyvenimo ypatumais, apžiūrėjo bataliono techniką ir ginkluotę, išbandė savo taiklumą šaudydami iš pneumatinių šautuvų, stebėjo Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos parodomąsias programas. Mokinių dėmesį prikaustė demonstruota pasala priešo transporto priemonei su įspūdingais garso, ugnies ir dūmų efektais.

Lietuvos kariuomenės LDK Gedimino štabo bataliono pagrindinis uždavinys – būti pasirengus užtikrinti strateginio ir operacinio lygmens vadaviečių funkcionavimą. Bataliono kariai taip pat reprezentuoja Lietuvos valstybę ir kariuomenę oficialiuose renginiuose.

Karjeros ugdymo koordinatorė Gitana Šablinskaja