Skelbiame projekto Erasmus+ „Potyczki matematyczno-językowe na europejskim szczeblu” („ Mathematical and linguistic fights at European level“) konkurso nugalėtojus!

Mūsų gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte Erasmus+ „Potyczki matematyczno- językowe na europejskim szczeblu” („Mathematical and linguistic fights at European level“), kurio tikslas – tobulinti ir motyvuoti mokinius mokytis matematikos ir užsienio kalbų, kurios leistų tapti visapusiškai išsilavinusiu Europos piliečiu. 2021m. vasario 19 d. baigėsi projekto vienas iš konkursų. Jame dalyvavo 8-GIV klasių mokiniai ir mokytojai. Dalyviams reikėjo paruošti projekto logotipą. Visi noriai įsitraukė į darbą. Vaikai bendradarbiaudami su mokytojais parodė savo geriausias kūrybines galias. Nustebino dalyvių netradicinis požiūris į iškeltą problematiką. Vieni piešė flomasteriais ir pieštukais, o kiti dirbo Microsoft Word formate pasinaudojant funkcija Insert-Shapes. Visi dalyviai buvo kūrybingi ir sumanūs ir siūlė nekasdienius ir įdomius sprendimus. Daugiausiai komisijos dėmesio sulaukė ir nugalėtojomis tapo:

I vieta – Agata Sidorovič, GIV klasė

II vieta – Karina Pilžis, 8c klasė

III vieta – Justyna Malinovskaja, 8c klasė

Konkurso dalyviai bus apdovanoti įsteigtais prizais ir padėkos raštais. Nuoširdus AČIŪ visiems dalyvavusiems konkurse!

Sveikiname nugalėtojus!!!

Matematikos vyr. mokytoja Anna Mackevic

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Irena Samulevičienė

Kitų dalyvių konkursiniai darbai.