Europos pinigų viktorina

Šių metų kovo 3 dieną mūsų gimnazijos GI klasių mokiniai dalyvavo virtualiame edukaciniame konkurse „Europos pinigų viktorina“, kuriame savo finansų bei ekonomikos žinias pasitikrino apie 2000 mokinių iš beveik 100 šalies mokyklų.
Finansų ekspertų parengtas klausimynas lietuvių kalba viktorinai dedikuotą valandą buvo transliuojamas tiesiogiai, o mokiniai turėjo pateikti atsakymus „Kahoot!“ mokomojoje platformoje. Mokiniai turėjo ne tik teisingai pasirinkti atsakymus, bet ir atsakyti kuo greičiau. Tad kiekvienas iš dalyvių galėjo pasitikrinti savo žinių ir reakcijos derinį.
Šio konkurso organizatorius mūsų šalyje yra Lietuvos bankų asociacija (LBA), o šiemet prie viktorinos organizavimo prisidėjo ir ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja J.Latvienė