„Stojimo sąlygos į Lietuvos universitetus ir kolegijas“

Šių metų spalio 21d. mūsų gimnazijos GIII-GIV klasių mokiniai dalyvavo susitikime su LAMA BPO atstovu S.Bugailiškiu. Susitikimo tema – „Stojimo sąlygos į Lietuvos universitetus ir kolegijas“.
Pristatymo metu mokiniai buvo supažindinti su: pagrindiniais minimaliais reikalavimais stojant į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose, konkursinio balo formavimo principais, papildomus balus, valstybės finansuojamų vietų paskirstymą, minimalius konkursinius balus.
Gerb. S. Bugailiškis priminė mokiniams www.lamabpo.lt registracijos žingsnius, prašymo pildymo ypatumus, konkursinio balo skaičiavimo formulę ir skaičiuoklę.
Širdingai dėkojame gerb. Sauliui už suteiktą informaciją apie naujausias stojimo į aukštasiąs mokyklas aktualijas.

PIT konsultantė Jelena Latvienė