Studijos užsienyje

Šių metų spalio 19d. mūsų gimnazijos GIV kl. mokiniai dalyvavo susitikime su www.kalba.lt atstove Diana Verikaite.
Susitikimo metu mokiniai buvo supažindinti su karjeros planavimo pagrindiniais etapais. Ypatingą dėmesį atstovė atkreipė į planavimo etapus, pristatė profesijų, hobių, užduočių nustatymo testą.
Mokiniai buvo išsamiai supažindinti su informacija apie studijas Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Olandijoje, Švedijoje, Vokietijoje. Sužinojo, kokie yra pagrindiniai stojimo etapai, studijų trukmė, finansavimo galimybės. Susitikimo dalyviai buvo pakviesti į artimiausiu metu vyksiantį vebinarą su studentais iš Lietuvos studijuojančiais užsienyje.
Dėkojame gerb. Dianai už mokinių informavimą profesijos ir studijų užsienyje pasirinkimo klausimais.

PIT konsultantė Jelena Latvienė