Virtuali integruota atvira geografijos ir užsienio (rusų) kalbos pamoka

Nuotolinis mokymasis ne kliūtis organizuoti integruotas pamokas. Tuo įsitikino geografijos mokytoja Julija Ignatovskaja ir rusų kalbos vyr. mokytoja Violeta Bogdiun, š.m. vasario 23 d. 8a kl. mokiniams organizavusios virtualią atvirą integruotą geografijos ir užsienio (rusų) kalbos pamoką „Rusijos Federacijos gamtinė aplinka“.

Virtualiai keliaudami po Rusijos kampelius, mokiniai susipažino su šios valstybės geografinės padėties ypatybėmis, gamta, miestais, kultūros paveldu. Ypatingas dėmesis pamokoje buvo skirtas interaktyvioms užduotims naudojantis Classflow ir Answergarden įrankiais. Pamokos pabaigoje mokiniai reflektavo naudodamiesi programėle Reflectus. Integruota pamoka padėjo mokiniams praplėsti savo akiratį ir patobulinti IKT naudojimo galimybes.

Pamoką stebėjo kviestiniai svečiai – mokytojai dalykininkai ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Dėkojame mokiniams už sėkmingą darbą pamokoje ir kolegoms už palaikymą ir patarimus.

Rusų k. vyr. mokytoja Violeta Bogdiun