Švęskime kartu!

103-asis Lietuvos valstybės gimtadienis… Atostogos… Graži saulėta diena… Šios gražios dienos vidudienis buvo kupinas įvairių emocijų, nes kartu su jaunimu turiningai praleidome laiką dalyvaudami on-line viktorinoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šventei.

Tai nebuvo varžybos, o tiesiog nekasdienis būdas praleisti laiką kartu. Atsakydami į Kahoot programėle paruoštos viktorinos klausimus mūsų gimnazijos 5-11 klasių mokiniai patikrino savo žinias apie Lietuvą, jos svarbias istorines datas bei asmenybes.

Džiugu pripažinti, kad jaunimas noriai sutiko tokiu būdu prisidėti prie šventės minėjimo. Rezultatai patvirtino, jog įvairaus amžiaus vaikai puikiai išmano savo valstybės istoriją, svarbiausias datas, daug žino apie žymias asmenybes. Toks laisvalaikio praleidimo būdas leidžia ne tik išsiaiškinti, ką žinome, bet ir sužinoti daug naujo.

Nuoširdžiai dėkoju Paulinai Uliaš ir Gintarei Franckevičiūtei (Gia kl.) už pagalbą parenkant medžiagą bei kuriant viktoriną, Poniai Beatai Zarumna — už bendradarbiavimą, Gabrielai Mockutei už foto ir vaizdo medžiagą bei visiems mūsų gimnazijos harceriams, kurie prisijungė ir kartu dalyvavo mūsų nedideliame renginyje.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Olga Chotian