Pažintinė edukacinė ekskursija į Šiaulius.

Š. m. spalio 21 d. 5c ir 5a kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje į Šiaulius. Pirmiausia  aplankėme „Rūtos“ šokolado muziejų. Mokiniai susipažino su pirmaisiais Lietuvos šokolado fabrikais, šokolado istorija. Sužinojo, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip, bėgant amžiams, keitėsi jo vartojimo tradicijos. Šokolado dirbtuvėje išmėgino savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus. Pats maloniausias momentas buvo šokolado ragavimas.

Vėliau apžvalginėje ekskursijoje susipažinome su Šiaulių miesto istorija ir jo įdomybėmis. Apžiūrėjome didžiausią skulptūrą Lietuvoje – Geležinę lapę, kurios širdyje paslėpta kapsulė su žinute ateities kartoms. Stabtelėjome prie Saulės laikrodžio, Šv. apaštalų Petro ir Povilo Katedros bei Rotušės. Tai pat, mokiniai aplankė Kryžiaus kalną, sužinojo kalno atsiradimo istoriją.

Draugiškoje atmosferoje, geroje nuotaikoje mokiniai sužinojo daug naujų dalykų, išbandė savo jėgas.

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje

Istorijos mokytoja metodininkė Ana Nester