Ugdymo diena kartu su didžiausiu marioniečių cirku pasaulyje!

Nepabūgę vėjuoto oro, rugsėjo 18 d. vakarą, miesto parke susirinko gausus būrys vaikų, tarp jų laiką leido ir mūsų gimnazijos 5c, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 8b ir 8c klasių mokiniai kartu su savo klasių vadovėmis. Visi jie susirinko į tarptautinio gatvės teatro festivalio spektaklį „Cirkas „Tarabumba““.

Didžiausias marionečių cirkas pasaulyje – kvapą gniaužiantis didelių lėlių šou. Jo idėja – sukurti ekologišką, neprievartinio cirko spektaklį, kuriame vietoje gyvūnų naudojamos lėlės, atitinkančiomis realias proporcijas. Mokiniai turėjo galimybę stebėti linksmojo Dramblio, gražuolės Žirafos ir galingojo Liūto pasirodymus.

Šis projektas šiuolaikiškai tęsia ir propaguoja gražiausias klasikinio cirko ir gatvės teatro tradicijas, pasisakydamas prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, pabrėždamas pagarbą visai gamtai.

Ačiū už laiką praleistą kartu!