Advento vainikas iš kankorėžių

Bibliniais laikais, regis, visi žinojo, kaip pasitikti TAI, kas ateina. Žinojo, tikėjo ir mokėjo laukti. Tarsi visa žmonijos istorija iki Kristaus buvo Adventas – laukimo metas. O kaip visa tai suprasti šiandien, technologijų ir skubėjimo amžiuje? Todėl edukacijos metu 7 klasių mokiniams buvo suteiktos žinios bei kultūrinė patirtis, ką Advento laikotarpis turėtų reikšti mūsų šiuolaikiniam gyvenimui. Galime švęsti Kalėdas, kaip prisiminimą, kas įvyko prieš 2 tūkstančius metų. Arba galime švęsti atėjimą „kažko“, kas keičia pasaulį čia ir dabar. Užsiėmimo metu septintokai sužinojo, kokių tipų būna Advento vainikai ir iš ko jie gaminami. Išmoko paprasčiausio ir gražiausio vainiko pynimo būdo bei pasigamino vainiką, kuris džiugins Advento laiku.

Anglų kalbos mokytoja Liudmila Kuklienė

Daugiau nuotraukų gimnazijos Facebook paskyroje