Istorijos konferencija ,,Šalčininkų kraštas 1939-1990“

Lapkričio 20 d. Šalčininkų ,,Santarvės“ gimnazijoje vyko istorijos mokytojų inicijuota konferencija ,,Šalčininkų kraštas 1939-1990“.

Konferencijoje dalyvavo 13 rajono mokyklų. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos GII kl. mokinės Gabriela Mockutė ir Adriana Chačkovska pristatė pranešimą „Ziemia solecznicka – miejscem spoczynku polskich bohaterów“ (konsultavo istorijos vyr. mokytojas Aleksandr Pieško) ir GIV kl. mokinės Ana Ragoža ir Eliza Gerasimovič- pranešimas ,,Kaniūkų tragedija“ (konsultavo istorijos mokytoja metodininkė Ana Nester).

Ši konferencija paskatino mokinius pagilinti žinias, jas susisteminti ir parengti informatyvius pranešimus apie Šalčininkų rajono istoriją. Mokiniams ir mokytojams buvo įteikti padėkos raštai

Rajoninio istorijos metodinio būrelio pirmininkė Ana Nester