Pamoka kitaip

Spalio 14 d. GIVb klasės mokiniai per anglų kalbos pamoką-kūrybines dirbtuves dirbo ne tradiciškai. Pasidalinę į komandas, turėjo sukurti meno kūrinius, atspindinčius aplinkos pasaulio problemas, paskelbti savo darbus mokytojos Messenger platformoje: atsiųsti darbo nuotrauką, nurodyti meno kūrinio pavadinimą ir nurodyti menininkų komandos pavadinimą. Pristatydami savo darbus mokiniai paaiškino, kodėl jie pasirinko būtent tokį meno kūrinį, nurodė aplinkos problemą ir įvardino savo kūriniu siunčiamą žinutę žmonėms. Mokytoja, būdama meno kritiko vaidmenyje, uždavė papildomus klausimus ir pasiteiravusi, kokius 21amžiaus gebėjimus mokiniai patobulino pamokos metu, paaiškėjo, kad svarbiausi gebėjimai buvo: kritinis mąstymas ir gebėjimas spręsti problemas, kūrybingumas ir iniciatyvumas bei lyderystė ir asmeninis tobulėjimas.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Natalija Šiškovskaja