Teatro kūrybinės dirbtuvės pagal projektą „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“

Šiandien, spalio 10 d., mūsų gimnazijos mokiniai kartu su jaunimu iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos iškeitė mokyklos suolą į dalyvavimą projekte „Sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“.

Šiuo projektu siekiama, kad mokiniai taptų sąmoningesni savo sveikatos atžvilgiu, aktyvesni, judresni, rinktųsi sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimo būdą, saugų ir sveiką fizinį aktyvumą laisvalaikio metu, o tai neabejotinai prisidėtų prie jų fizinės ir psichinės sveikatos pagerėjimo.

Taigi, pirmąją dienos pusę praleidome Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos. Į teatro kūrybines dirbtuvėles atvyko po 20 mokinių iš abiejų gimnazijų. Užsiėmimus  vedė Vilniaus teatro „Lėlė“ aktorius Šarūnas Gedvilas.  Visos užduotys buvo kūrybiškos, lavino vaizduotę, nuteikė smagiam darbui. Vyko komandinis darbas.

Po pietų kaimyninės gimnazijos mokiniai svečiavosi pas mus, turėdami tokį patį užsiėmimą su aktoriumi, kaip ir jų draugai.

Iš viso mokinių laukia trys užsiėmimai: rudenį, žiemą ir pavasarį. Kadangi projektas yra skirtas ne tik vaikų kūrybiškumui skatinti, bet ir diegti aktyvaus gyvenimo būdo principus, užsiėmimų metu bus derinamos meninės ir fizinio aktyvumo veiklos: šokis ir teatras, kūno plastika ir pantomima, akrobatika ir klounada.