Ačiū Tau, mokytojau!

Už tą šypseną lyg saulę,
Už geras akis,
Už į platųjį pasaulį atvertas duris.
Už tą šiltą šiltą žodį, tartą iš širdies..
Tegul nors rasota rožė padėkot padės.

Spalio 4-osios rytas, besitaškydamas spalvotais lapų purslais, dovanojo mums kasmetę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną.

Vos tik peržengusius gimnazijos slenkstį mokytojus su gėlėmis ir sveikinimais pasitiko būrys mokinių. Visą dieną mokykloje skambėjo šilti žodžiai, nuoširdūs linkėjimai, muzika.

Mokytojai turėjo puikią galimybę grįžti į mokyklos suolą ir pasijusti tikrais mokiniais. Per dailės pamokas jie galėjo pasitikrinti savo sugebėjimus piešti, o integruotoje pamokoje, atsakinėdami į Quiz‘o klausimus, patikrinti žinias iš įvairių dalykų: lenkų kalbos, matematikos, fizikos, chemijos ir t.t. Tuo metu GIV klasių mokiniai pasijuto tikrais mokytojais, vesdami pamokas jauniesiems draugams.

Vidurdienį linksmai nusiteikęs mokytojų kolektyvas turėjo galimybę pasimėgauti puikia šventine programa, kurią paruošė mūsų GIV klasių mokiniai bei dainų ir šokių ansamblis „Solčanka“. Galėjome klausytis puikių dainų, mėgautis įvairiausiais šokiais ir įvertinti meniškus dvyliktokų sugebėjimus scenoje. Į šventę buvo pakviesti ir buvę mokyklos mokytojai, kurie mūsų jaunimui įteikė saldžias dovanas. Šią ypatingą dieną gimnazijoje svečiavosi  mokytojų ir mokinių iš Kadzidlo m., Lenkija delegacija, kuri gimnazijai padovanojo įvairiausios literatūros.

Dėkojame mūsų šauniesiems dvyliktokams už nepamirštamą šventę!

Daugiau nuotraukų rasite gimnazijos Facebook paskyroje