Edukaciniai užsiėmimai pagal kultūros paso programas

Rugsėjo 18 dieną naudodamiesi kultūros paso paslauga mūsų gimnazijos mokiniai ugdė kultūros pažinimo įpročius bei plėtė kultūros patirti edukaciniuose užsiėmimuose.

Edukacinės pamokos „Slaptas pinigų gyvenimas“ metu 5 b klasės mokiniai diskutavo  apie pinigus bei jų atsiradimo raidą, apie galimas pajams bei išlaidas. Pasidalinę į komandas, vaikai keliavo po pasaulį, mokėsi savarankiškai priimti sprendimus. Kiekvienas edukacijos dalyvis gavo sulankstomą kartoninę taupyklę bei finansų eksperto diplomą.

7-tų klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija DIDELIEMS” apie stalo etiketą. Edukacijos metu mokiniai išgirdo, kaip gražiai padengti stalą namuose,  kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį, kaip elgtis kavinėje, jei jūsų lėkštėje – mėsainis, sušiai, spagečiai ar pica. Čia mokiniai sužinojo įdomių ir naudingų dalykų, kuriuos turėtų išmanyti kiekvienas šių laikų ponaitis ar panelė ar tiesiog kultūringas žmogus bei išmoko gražių manierų prie stalo.

Klasės vadovės

Daugiau nuotraukų rasite gimnazijos Facebook paskyroje