Projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“

Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos mokiniai 2018-2019 m. m. įgyvendino Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektą, finansuojamą iš ES lėšų, „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“.

Projekto tikslas – plėtoti ir įgyvendinti neformaliojo vaikų švietimo paslaugas Lietuvos savivaldybėse.

Projekto veiklos sudarė vienodas galimybes ir palankias sąlygas atskleisti individualius vaikų gebėjimus bei įgyvendinti specialiuosius ugdymosi poreikius.

Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti 6 edukacijose:

2018-05-25  Kompiuterinės grafikos dirbtuvės

2018-09-14  Prisijaukink pasaką

2018-09-17  Tropiniai ir subtropiniai augalai

2018-10-10  Pažink šikšnosparnius

2018-10-24  Vaizdų skaitymo paslaptis

2019-01-17  Interaktyvusis dizainas ir technologijos

Dėkojame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrui ir gimnazijos administracijai už galimybę dalyvauti projekte, mokytojams J. Boguševič, D. Kondrackajai, P. Lozda, L. Rožanovskiui, A. Pečkauskienei, L. Kuklienei, A. Sinkevič, I. Barnatovič ir V. Bogdiun už įdėtą darbą ir pastangas, o dalyvavusiems mokiniams už norą pažinti, tirti, dalintis.

Kviečiame prisiminti, kaip viskas vyko: