previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider
  • Nuotolinis mokymas/-is. Kas tai?

Nuotolinis mokymasis – tai nuoseklus savarankiškas ar grupinis mokymas(is), kai besimokančiuosius ir mokytoją skiria atstumas ir/ar laikas, o bendravimas ir bendradarbiavimas, mokymosi medžiaga pateikiama informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis.

Nuotoliniam mokymui svarbu ne tik paskirti mokomąją medžiagą, bet ir turėti kontrolės mechanizmą, kuris leistų mokytojui ir tėvams realiu laiku stebėti nuotolinio mokymosi rezultatus ir teikti savalaikį grįžtamąjį ryšį.

 

  • Gimnazijos nuotolinės ugdymo/-si aplinkos pasirinkimas.

Gimnazijoje naudojame GOOGLE FOR EDUCATION sistemą, kuri suteikia daug galimybių mokyti nuotoliniu būdu (virtuali mokymo(si) aplinka Google Classroom, Gmail el. paštas, pokalbių programos Meet ir Chat, Kalendorius, Google diskas ir pan.).

 

  • Asmuo, atsakingas už nuotolinį ugdymą gimnazijoje, mokinių ir mokytojų konsultavimą technologijų naudojimo klausimais.

Gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Oleksandr Zhuk.

Kontaktai konsultacijoms:

Tel. +370 605 99578

El. p. aleksandrzuk.post@gmail.com

 

Gimnazijos mokymo(si) nuotolinio ugdymo proceso organizavimo būdu aprašas (pakeitimai nuo 2021-01-29)

 

  • Direktoriaus įsakymai

Dėl atsakingų asmenų skyrimo (1-4 klasės)

Dėl atsakingų asmenų skyrimo (5-GIV klasės)

 

  • Socialinės pedagoginės ir psichologinės pagalbos teikimas gimnazijoje.

Socialinė pedagogė – Liucija Šuškevič (1-8 kl.) teiks individualias konsultacijas (mokiniams, tėvams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams) nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-14:00 val.
Kontaktai:
Mob. tel. ir Viber 861487098
El.p. liucijador@gmail.com
Skype: osteness
Messenger: Liucija Šuškevič

 

Socialinė pedagogė – Gitana Šablinskaja (GI-GIVkl.) teiks individualias konsultacijas (mokiniams, tėvams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams) nuo pirmadienio iki penktadienio 11:00-16:00 val.
Kontaktai:
Mob. tel. ir Viber 860630318
El.p. gitastak@mail.ru
Messenger: Gitana Šablinskaja

 

Psichologė – Julija Kasparevič teiks individualias konsultacijas (mokiniams, tėvams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams) nuo pirmadienio iki penktadienio 14:00-18:00 val.
Kontaktai:
Mob. tel. ir Viber 860953108
El.p. julija.kasparevic@gmail.com
Messenger: Julija Kasparevič

Programėlės per kurias teikiamos konsultacijos: Messenger, Viber, WhatsApp, Skype, Meet. Dėl konsultacijos galima susitarti paskambinus telefonu, parašius el. laišką arba žinutę Messenger.

 

Informacija paaugliams

Rekomendacijos tėvams dėl vaikų saugumo internete

Rekomendacijos mokytojams dėl saugumo internete saugumo mokymų metu

„Renkuosi mokyti!“ ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ parengė rekomendacijas tėvams, mokytojams ir mokiniams KĄ VEIKTI?

ŠMSM ir SADM algoritmas, kuris leis pedagogams, mokykloms ir kitoms atsakingoms institucijoms efektyviau padėti mokiniams, susiduriantiems su nuotolinio mokymosi metu kylančiomis problemomis

Informacija apie nuotolinį ugdymą valstybės lygmeniu