SOCIALINĖS PEDAGOGINĖS IR PSICHOLOGINĖS PAGALBOS TEIKIMAS NUOTOLINIU BŪDU

Nuo 2020 m. kovo 30 d. iki karantino pabaigos:

Socialinė pedagogė – Liucija Šuškevič (1-8 kl.) teiks individualias konsultacijas (mokiniams, tėvams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams) nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00-14:00 val.
Mob. tel. ir Viber 861487098
El.p. liucijador@gmail.com
Skype: osteness
Messenger: Liucija Šuškevič

Socialinė pedagogė – Gitana Šablinskaja (GI-GIVkl.) teiks individualias konsultacijas (mokiniams, tėvams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams) nuo pirmadienio iki penktadienio 11:00-16:00 val.
Mob. tel. ir Viber 860630318
El.p. gitastak@mail.ru
Messenger: Gitana Šablinskaja

Psichologė – Julija Kasparevič teiks individualias konsultacijas (mokiniams, tėvams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams) nuo pirmadienio iki penktadienio 14:00-18:00 val.
Mob. tel. ir Viber 860953108
El.p. julija.kasparevic@gmail.com
Messenger: Julija Kasparevič

Programėlės per kurias teikiamos konsultacijos: Messengeris, Viberis, WhatsApp, Skype, Zoom