Targi NAWA

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) 2021-02-11 zorganizowała wirtualne targi edukacyjne dla kandydatów zainteresowanych studiami w Polsce.
Targi NAWA – to wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z ponad 50 najlepszymi polskimi uczelniami, w tym 14 notowanymi w rankingu QS, bez konieczności wychodzenia z domu. Na stronie https://rsgp.webexpo.pl/ przyszli studenci mieli możliwość rozmowy (na czacie i Skype) z przedstawicielami uniwersytetów oraz NAWA i zadawania pytań dotyczących programów studiów, rekrutacji, dostępności stypendiów i opłat za studia oraz na wszelkie inne tematy.
Uczniowie klas GIV naszego gimnazjum otrzymali informację o ofertach uczelni, dlaczego warto planować swoją edukację i karierę w Polsce, o najważniejszych kwestiach dotyczących systemu szkolnictwa wyższego w Polsce. Dowiedzieli się, gdzie szukać informacji na temat studiów i na co zwracać uwagę. Uczęstniczyli w serii webinariów z udziałem wybranych uniwersytetów.

Doradca zawodowy
J.Łatwienie