Teisinių žinių konkursas „Temidė”

Kovo 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai virtualioje erdvėje dalyvavo teisinių žinių konkurse „Temidė“, I-jame etape, kurį organizavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė O. Jasiukaitė.
„Temidės“ protmūšyje komandos turėjo atsakyti į 15 klausimų apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį ir Administracinių nusižengimų kodeksus, Kelių eismo taisykles, policijos rėmėjus ir vaiko teisių apsaugą.
Susumavus balus paaiškėjo, kad teisinių žinių konkurso „Temidė“ I-ojo etapo prizinę -I-ąją vietą – užėmė mūsų komandos mokiniai, kurie iš 15 klausimų į 12 atsakė teisingai.
Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad mokiniai yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą veiklą. Sveikiname mūsų mokinius su pergale ir linkime sėkmės II konkurso etape.

Socialinė pedagogė Gitana Šablinskaja