Nacionalinė galimybių diena!

Šių metų vasario 18 dieną mūsų gimnazijos mokiniai ir JB „Du Savon“ dalyviai turėjo unikalią galimybę dalyvauti jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ organizuotame antreprenerystės festivalyje.
Festivalio programa, suskirstyta į dvi dalis, švietimo bendruomenei ir jaunimui, suteikė galimybę dalyvauti ne tik mokiniams, bet ir mokytojams.
Prie Nacionalinės galimybių dienos prisijungė ir pagrindinį festivalio pranešimą skaitė Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė ir dar dešimtys pranešėjų:
Kristina Dryža, viena įtakingiausių pasaulio futurologė ir verslo konsultantė, antropologė, rašytoja
Danielius Stasiulis, inovatyvios internetinio mokymosi platformos „BitDegree“ bendraįkūrėjas
Alberto Levy, „inovacijų evangelistas“, tarptautinis dėstytojas, technologijų ir rinkodaros konsultantas
Paul De Miko, socialinių tinklų žvaigždė, turinio kūrėjas „YouTube“
Mantas Mikuckas, pirmojo lietuviško „vienaragio“ „Vinted“ bendraįkūrėjas ir vykdantysis direktorius
Dalia Ibelhauptaitė, teatro ir operos režisierė, prodiuserė
Alfredas Bumblauskas, istorijos profesorius
Ernestas Kalabuckas, pirmosios lietuviškos kosmoso technologijų įmonės „NanoAvionics“ technologijų vadovas
Simona Cymbaliukaitė, turinio apie ekologiją, veganizmą, tvarią madą, verslumą, produktyvumą kūrėja „Instagram“ ir „YouTube“, kavos ir kulinarijos entuziastė.
Jaunimas taip pat sužinojo apie pasitikėjimą atkakliai siekti savo svajonių – net ir sudėtingoje, COVID-19 pandemijos paveiktoje rinkoje iš pokalbio su šiais pranešėjais:
Deividu Jaroška, lietuviškos elektroninės muzikos kompozitoriumi, gyvos muzikos atlikėju
Martynu Stankaičiu, mados fotografu, dirbančiu su didžiausiais Lietuvos influenceriais, atlikėjais, prekės ženklais
Dariumi Kniūkšta, žaidimų entuziastu, švietimo antrepreneriu, turinio kūrėju „YouTube“, žaidimų programuotoju ir fantastinių pasaulių kalviu
Simona Cymbaliukaite, turinio apie ekologiją, veganizmą, tvarią madą, verslumą, produktyvumą kūrėja „Instagram“ ir „YouTube“
Paul de Miko, socialinių tinklų žvaigžde, turinio kūrėju „YouTube“

Festivalio įrašą galima peržiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=DWoFwdTkM_4&feature=emb_logo

Profesijos patarėja J.Latvienė
Vyresnioji matematikos mokytoja A.Mackevič