Virtuali konferencija „ISM Insider. Planet Online“

Šių metų sausio 30 d. visi besidomintys mūsų gimnazijos mokiniai turėjo progą dalyvauti ISM organizuotoje virtualioje konferencijoje „ISM Insider. Planet Online“ (anglų kalba). Renginio metu jie sužinojo, kaip viešai įtikinamai kalbėti ir daryti prezentacijas, kaip kurti savo karjerą, kritiškai mąstyti, kaip gerai jaustis ir išlaikyti pusiausvyrą.
Konferencijos diskusijos:
 „Critical thinking in the age of spam: ability to detect fake news“ – Indrė Makaraitytė, LRT tyrimų skyriaus vadovė, žurnalistė, pasakojo apie kritinį mąstymą.
 „Emotional wellbeing in the online world“ – Dainius Jakučionis, psichoterapeutas, aiškino apie geros emocinės savijautos kūrimą ir jos išlaikymą.
 „Public speaking: how to speak when there is no audience?“ – Balys Narbutas, ISM dėstytojas, „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos konsultantas, mokymų vadovas, atskleidė viešojo kalbėjimo subtilybes.

Konferenciją vedė verslininkas Vytautas Ulozas ir deimantų ekspertė, žinoma didžėjė Indijoje, Eglė Rakavskaitė.
Visi užsiregistravę mokiniai į šį renginį gavo dalyvio pažymėjimą bei papildomų balų stojant į ISM universitetą.
Renginį tiesiogiai buvo galima stebėti ir LRT.lt portale.
Renginio įrašas: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000139479/critical-thinking-in-the-age-of-spam-ability-to-detect-fake-news

Profesijos patarėja J. Latvienė