XXVII tarptautinis kalėdinių giesmių festivalis

Šiemet jau 27 kartą vyko didžiausias kalėdinių giesmių festivalis, skirtas kun. K.Szwarlikui. Kaip ir visada, festivalis vyko Będzine, Lenkijoje. Kiekvienais metais dešimtys tūkstančių žmonių dalyvauja peržiūros atrankos etapuose. 2021 m. sausio 7–9 d. festivalio finalinėse atrankose dalyvavo 140 atlikėjų iš Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lietuvos, Kazachstano ir Italijos, kurie gruodžio mėnesį praėjo atrankas Lenkijoje ir užsienio šalyse. Kalėdinių giesmių festivalis laikomas didžiausia kalėdinių giesmių apžvalga ne tik Lenkijoje bet ir Europoje.
I ture Lietuvoje išklausiusi 15 įrašų, atsiųstų 2020 m. gruodžio mėn., komisija išrinko šiuos dalyvius, kurie dalyvaus festivalio finale, Będzine:
Gabriela Mockutė ir Karolina Michajlovska (Šalčininkų J.Sniadeckio gimnazija) bei Elżbieta Rosowska (Vilniaus J. I. Kraševskio gimnazija).
Taip pat apdovanojimas atiteko:
Emilijai Silkaitei bei Kingai Obločinskai (Šalčininkų J.Sniadeckio gimnazija, vadovė Tatjana Ulbin).
Buvo specialiai paskirta komisija ir iš apdovanotų narių į finalą pakvietė Kingą Obločinską.
Finale tik vienintelė Lietuvos atstovė, solistė Kinga Obločinska iš Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos (vadovė Tatjana Ulbin) laimėjo I VIETĄ – apdovanojimas 5000 PLN, kurį finansuoja strateginis partneris, PGNiG fondas Ignacy Łukasiewicz.
Sveikiname ir linkime tolimesnės sėkmės!!!