Matematika realiai nuotoliniu būdu

Lapkričio 24 dieną mūsų gimnazijoje vyko atvira integruota matematikos ir anglų kalbos pamoka 6b klasėje „Mystery of parachute“, kurios metu mokiniai pristatė savo sukurtas interaktyvias knygas programoje BookCreator apie pačių sukonstruotus parašiutus su nuotraukomis, visais matematiniais skaičiavimais bei jų kūrimo proceso eiga, taip pat pasidalino savo parašytomis plačiai žinomų pasaulinio mąsto lakūnų Amelijos Earhart ir Stepono Dariaus ir Stasio Girėno biografijomis ne tik su mūmis, bet ir su kitais mūsų gimnazijos mokytojais. Šios pamokos metu mokiniai sudalyvavo minčių lietuje internetinėje programoje AnswerGarden, atskleidė parašiuto paslaptį, suvokė matematikos supratimo svarbą realiame žmonių gyvenime ir matematinių žinių stokos pasekmes bei įsivertino mobiliojoje programėlėje Reflectus. Taip pat mokiniai patobulino savo XXI a. gebėjimus: skaitmeninio raštingumo, kūrybinius, iniciatyvumo bei pilietiškumo gebėjimus.

Šiais laikais kiekvienas iš mūsų įneša į ugdymo procesą atrastas naujoves, vieni – daugiau, kiti – mažiau, tačiau būtent nuo to ir įvyksta didieji pokyčiai, svarbiausia, drąsiai žengti žingsnį pirmyn.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Natalija Šiškovskaja,

matematikos vyr. mokytoja Anna Mackevic